Szczenięta - MIOT 2015

ZOBACZ Galeria szczeniąt. ZOBACZ

 
 
Po rodzicach użytkowych.  
Ada Gniazdo Łelszy i Obój z Beskidzkiego Matecznika.
 
 

[Rozmiar: 37356 bajtów]
MATKA    galeria
ADA
w trakcie wyrabiania CH.PL
/pies czynnie polujący/
[Rozmiar: 33934 bajtów]
OJCIEC    galeria
CH.PL. Obój z Beskidzkiego Matecznika
KT-1, KD-1 +2xCPC OSZCZEKIWACZ/ w trakcie wyrabiania CH.Pracy


 


 

 

 

[Rozmiar: 5768 bajtów] Hodowla LEŚNY AMOK FCI ma przyjemność poinformowania Państwa i zaproszenia do wstępnej rezerwacji szczeniaków rasy GOŃCZY POLSKI ze skojarzenia wybitnych, czynnie polujących rodzicach ADA Gniazdo Łelszy FCI i OBÓJ z Beskidzkiego Matecznika Konkurs Dzikarzy- dyplomy KD.I 2x CPC. oraz Konkurs Tropowców KT.I i /2x WNIOSKI NA CH. PRACY.
 
[Rozmiar: 7223 bajtów]            OSZCZEKIWACZ ADA i OBÓJ są psami aktywnie polującymi. W trakcie polowań zbiorowych pracują jako dzikarze: Głównie w Kole Łowieckim Bażant Bieruń , Daniel Tychy i Dąbrowa Dąbrowa Górnicza, w tym sezonie łowieckim pracowały jeszcze z 5 innymi gończymi , pokazaliśmy się z dobrej strony na 28 polowaniach zbiorowych.
Polujemy na 2 grupy, trzy psy pracują i trzy odpoczywają zgodnie z potrzebami , terenem oczekiwaniami łowczego...Prócz tego psy używane są do poszukiwania postrzałków.
 
      Ada posiada wyjątkowo ciemne brązowe umaszczenie,[Rozmiar: 6421 bajtów] po wybitnych polujących przodkach CH.PRACY, z dyplomami KD1,KT1 /miedzy innymi LAS-ER Olfactus CH.PRACY, Kaprys Zimowle CH.PRACY, RABA z Beskidzkiego Matecznika CH.PRACY, BERDYSZ Herbu Węszynos CH.PRACY Szczeniaków prawdopodobnie w dwóch kolorach /czarnym oraz brązowym/ spodziewamy się w połowie lipca.
      Odbiór szczeniaków z metrykami, oraz stosownymi do wieku szczepieniami przewidywany drugiej połowie września.
 
      Zapraszam myśliwych oraz miłośników rasy Gończy Polski, takich jak my.... Uwaga ! Rodzice psów wychowane i przebywają na wolnym powietrzu, w profesjonalnych kojcach na wsi / nie klatkach / Pasje swoją pokazują podczas polowań, a nie w zagrodach z dzikiem raz w tygodniu...... . Zdjęcia zamieszczone w aukcji przedstawiają rodziców tego skojarzenia. Więcej informacji, oraz galerii tych wybitnych przedstawicieli rasy na http://www.lesnyamok.pl W sprawie rezerwacji, proszę o kontakt z nr. telefonu. 500229018 lub kora@wp.pl Zakaz kopiowania zdjęć bez mojej zgody./ wystarczy zapytać /
 
 
Do zobaczenia….
Darz Bór