MIOT 2020 -- Sierpień --

Szczeniaki przyszły na świat 24 sierpnia. Jodła sprawiła nam miłą niespodziankę. Mamy szczeniaki w dwóch kolorach czarny podpalany oraz brązowy podpalany / wyraźnie odznaczone podpalania.
Rodzice pracujący w łowisku.

 
Galeria
 
[Rozmiar: 4653 bajtów]

 

Zapraszamy do rezerwacji ...
Zostało jeszcze kilka szczeniąt, które szukają swoich właścicieli. Odbiór szczeniąt w drugiej połowie października. Szczenięta stosownie do wieku będą zaszczepione i odrobaczone oraz co bardzo ważne z metryką Polskiego Związku Kynologicznego w Polsce.  
 
Miło poinformować Państwa o kolejnym miocie w naszej hodowli Leśny Amok. Rodzice polujący o bardzo stabilnej psychice z dużą pasją łowiecką.
Psy z naszej hodowli w sezonie łowieckim pracują w łowisku jak również podnoszą podszczałki wspomagając moich kolegów podczas polowań indywidualnych. Posiadają bardzo dobry zmysł orientacji w terenie, nie gubią się, te cechy przekazują swoim potomkom.

W naszej Hodowli Leśny Amok FCI przykładamy bardzo dużą wagę do prawidłowej socjalizacji szczeniąt. Bazując na wieloletnim doświadczeniu hodowlanym staramy się aby szczeniak, który trafia do nowego domu, nie sprawiał kłopotów.
 [Rozmiar: 37356 bajtów]
MATKA    galeria
Jodła Leśny Amok
  Ch.Pl. HD A

 
[Rozmiar: 33934 bajtów]
OJCIEC    galeria
Druh Leśny Amok
  Reproduktor


 

 
                                


 

SZCZENIAKI SIERPIEŃ 2020 zapraszamy do rezerwacji

Zapraszam Państwa do rezerwacji szczeniąt z naszej hodowli.
Psy z tego skojarzenia to wybitni przedstawiciele rasy. Swoje umiejętności potwierdziły w łowisku jak również na wystawach kynologicznych.
Szczeniąt spodziewamy się około 10 sierpnia.  
 
 
Mieszkasz blisko lub jesteś w okolicy zapraszam, zobacz temperament dobrze ułożonego Gończego. Warto!!!
 
Do zobaczenia….
Darz Bór