Podsumowanie 2009 r.

Znów  udany rok dla naszego duetu

Nasze osiągnięcia.

 

KONKURSÓW PRACY PSÓW MYŚLIWSKICH

 

Regionalny Konkurs Pracy Dzikarzy dla Ogarów i Gończych polskich POBORSZÓW - ZO PZŁ w OPOLU dypl. I st.lok I. 140 p. wniosek na CPC -Chempiona Pracy

 

VIII Międzynarodowy Konkurs Pracy Dzikarzy im. Pułk. Piotra Kartawika dla Ogarów i Gończych polskich - JARY/OBORNIKI ŚL. - ZO PZŁ we WROCŁAWIU dypl. I st.lok. II. 138 p.

/kora wytropiła dzika na ponad 4-ro hektarowej zagrodzie dziczej na 1minuta 32 s.

 

I Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców im. Pułk. Piotra Kartawika dla Ogarów i Gończych polskich - JARY/OBORNIKI ŚL. - ZO PZŁ we WROCŁAWIU dypl. I st.lok. IV.

 

EXTERIER / WYSTAWY:

CZĘSTOCHOWA KRAJOWA   kl. użytkowa dosk. lok. 1
KATOWICE MIĘDZYNARODOWA kl. użytkowa dosk. lok. 2

 

Hodowla:

Kora oszczeniła się i wychowała dziesięć zdrowych szczeniaków cztery suczki i sześć psów, Niektóre z nich pomimo szczenięcego wieku już zostają układane pod kontem polowań, szczeniaki na ścieżce farbowanej pracują chętnie, Wolno tropią sporadycznie zatrzymują się z zapytaniem w oczach... .dobrze idę, dobrze  wytrwale trzymając się ścieżki tropowej. Nawet 300 m farbowanej ścieżki to nie problem. Nie jednego podszczałka dźwigną...

Na wystawach krajowych jak i międzynarodowych szczeniaki z miotu "-B-" również z całą pewnością  zobaczymy zgodnie z zapewnieniami ich właścicieli.